אנדריי איגנטוב - צלם אירועים
 
 
התקשרו לאנדריי איגנטוב - צלם אירועים
053-9370278
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

בואו נכיר

 
נעים מאוד, אני אנדריי איגנטוב. כבר יותר מ-7 שנים שאני מצלם אירועים ובעיקר חתונות באזור המרכז והשפלה. אחרי שסיימתי לימודי הנדסאי צילום, התחלתי את דרכי העצמאית בתחום. התמקצעתי יותר ויותר בצילום סטילס ווידיאו, גם ברמה הטכנית וגם ברמה היצירתית, וקיבלתי את המיומנויות הדרושות לקבלת תמונות טובות באמת. עם השנים שדרגתי את יכולותיי ופיתחתי שפת צילום ייחודית, כזו שדוגלת בספונטניות ולא משאירה אף אחד אדיש.

אני בטוח שחשוב לכם לקבל תמונות איכותיות ומושקעות, ובשביל זה אני פה. אלווה אתכם עם המצלמה משלב ההכנות ועד שאחרון האורחים ילך לביתו. יהיה כיף!

נותנים לספונטניות לדבר

חשוב לי לתפוס בשבילכם את הרגעים המיוחדים באמת, ומהניסיון שלי אלה קורים בטבעיות ובלי תכנון מוקדם. לכן אני משתדל לא לביים אתכם ולא לתת לכם תחושה של ניצבים בהפקה. זו ההפקה שלכם ואתם הכוכבים, אז פשוט תהיו עצמכם – זה הכי יפה. כשנגיע לרגע האמת, ההנחיה היחידה שתקבלו ממני היא ל-ש-ח-ר-ר. מהשנייה שזה יקרה, ופשוט תתנו לאהבה להוביל אתכם, יצאו תמונות של פעם בחיים.

למרות הכול, יש זוגות שצריכים דחיפה קטנה כדי להשתחרר מול המצלמה ומרגישים יותר נוח עם ההכוונה המקצועית שלי. אם גם אתם מאותם זוגות, אל דאגה. אתן לכם רעיונות וטיפים ויחד נייצר תמונות מעולות.

צרו איתי קשר לקביעת פגישה: 053-9370278. אני זמין עד 20:00 בימי חול ועד 14:00 בשישי. נתראה!

 
אנדריי איגנטוב - צלם אירועים